8D525Z61SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525Z61SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 61C 61#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525Z61SN.pdf2.8D525Z61SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 890 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525Z61SN
Tau Wae 8D525Z61SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 890 pcs Pepa Raraunga 1.8D525Z61SN.pdf2.8D525Z61SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11807
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525Z90PN-LC
8D525Z90PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1002 pcs
Tikiake: 8D525Z90PN-LC.pdf
RFQ
8D525Z61PN
8D525Z61PN
Whakaahuatanga: 8D 61C 61#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 711 pcs
Tikiake: 8D525Z61PN.pdf
RFQ
8D525Z61SN-LC
8D525Z61SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE