8D525Z46SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525Z46SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 46C MIXED SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525Z46SN.pdf2.8D525Z46SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 649 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525Z46SN
Tau Wae 8D525Z46SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 649 pcs Pepa Raraunga 1.8D525Z46SN.pdf2.8D525Z46SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11801
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525Z46BN
8D525Z46BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 46C MIXED SKT PLUG
I roto i te taonga: 1180 pcs
Tikiake: 8D525Z46BN.pdf
RFQ
8D525Z46SN251
8D525Z46SN251
I roto i te taonga: 325 pcs
Tikiake: 8D525Z46SN251.pdf
RFQ
8D525Z46SN-LC
8D525Z46SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE