8D525W29SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W29SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 29C 29#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W29SN.pdf2.8D525W29SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W29SN
Tau Wae 8D525W29SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1395 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W29SN.pdf2.8D525W29SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11540
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525W35AN
8D525W35AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 128C 128#22D PIN PLUG
I roto i te taonga: 2256 pcs
Tikiake: 8D525W35AN.pdf
RFQ
8D525W35AB
8D525W35AB
I roto i te taonga: 1251 pcs
Tikiake: 8D525W35AB.pdf
RFQ
8D525W29SN-LC
8D525W29SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE