8D525W29SD
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W29SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 29C 29#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W29SD.pdf2.8D525W29SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W29SD
Tau Wae 8D525W29SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1210 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W29SD.pdf2.8D525W29SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11536
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A