8D525W19PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W19PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W19PB.pdf2.8D525W19PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 968 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W19PB
Tau Wae 8D525W19PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 968 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W19PB.pdf2.8D525W19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11449
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525W19PA-LC
8D525W19PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1654 pcs
Tikiake: 8D525W19PA-LC.pdf
RFQ
8D525W19PB-LC
8D525W19PB-LC