8D525W19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W19PA.pdf2.8D525W19PA.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W19PA
Tau Wae 8D525W19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1330 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W19PA.pdf2.8D525W19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11447
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A