8D525K43SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525K43SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525K43SN.pdf2.8D525K43SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 462 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525K43SN
Tau Wae 8D525K43SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 462 pcs Pepa Raraunga 1.8D525K43SN.pdf2.8D525K43SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11196
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A