8D525K37SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525K37SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 37C 37#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525K37SN.pdf2.8D525K37SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 427 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 427 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525K37SN
Tau Wae 8D525K37SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 427 pcs Pepa Raraunga 1.8D525K37SN.pdf2.8D525K37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11190
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525K43BN
8D525K43BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 475 pcs
Tikiake: 8D525K43BN.pdf
RFQ
8D525K43SN
8D525K43SN
I roto i te taonga: 462 pcs
Tikiake: 8D525K43SN.pdf
RFQ
8D525K37SN-LC
8D525K37SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE