8D525F29SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F29SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D525F29SA-LC.pdf2.8D525F29SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F29SA-LC
Tau Wae 8D525F29SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1451 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F29SA-LC.pdf2.8D525F29SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Ētahi Ingoa 1792-10932 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525F29SD-LC
8D525F29SD-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE