8D525F29PE-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F29PE-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D525F29PE-LC.pdf2.8D525F29PE-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F29PE-LC
Tau Wae 8D525F29PE-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1077 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F29PE-LC.pdf2.8D525F29PE-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Ētahi Ingoa 1792-10928 Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 29
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp