8D523Z21SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D523Z21SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523Z21SN.pdf2.8D523Z21SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 750 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523Z21SN
Tau Wae 8D523Z21SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 750 pcs Pepa Raraunga 1.8D523Z21SN.pdf2.8D523Z21SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10630
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D523Z21SN-LC
8D523Z21SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE