8D523Z21SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D523Z21SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523Z21SA.pdf2.8D523Z21SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 834 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 834 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523Z21SA
Tau Wae 8D523Z21SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 834 pcs Pepa Raraunga 1.8D523Z21SA.pdf2.8D523Z21SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10628
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D523Z21SN
8D523Z21SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 21C 21#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 750 pcs
Tikiake: 8D523Z21SN.pdf
RFQ
8D523Z21PN
8D523Z21PN
Whakaahuatanga: 8D 21C 21#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: 8D523Z21PN.pdf
RFQ
8D523Z21SA-LC
8D523Z21SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE