8D523K53SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D523K53SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D523K53SN-LC.pdf2.8D523K53SN-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 618 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523K53SN-LC
Tau Wae 8D523K53SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 618 pcs Pepa Raraunga 1.8D523K53SN-LC.pdf2.8D523K53SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-53
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-10457 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Stainless Steel, Passivated