8D523K53PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D523K53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523K53PN.pdf2.8D523K53PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 657 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 657 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523K53PN
Tau Wae 8D523K53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 657 pcs Pepa Raraunga 1.8D523K53PN.pdf2.8D523K53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10454
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A