8D521W11PC
Hua Hua
Tau Wae: 8D521W11PC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521W11PC.pdf2.8D521W11PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521W11PC
Tau Wae 8D521W11PC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1485 pcs Pepa Raraunga 1.8D521W11PC.pdf2.8D521W11PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10052
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D521W11PA-LC
8D521W11PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 2178 pcs
Tikiake: 8D521W11PA-LC.pdf
RFQ
8D521W11PC-LC
8D521W11PC-LC