8D521W11PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D521W11PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521W11PB.pdf2.8D521W11PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521W11PB
Tau Wae 8D521W11PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1345 pcs Pepa Raraunga 1.8D521W11PB.pdf2.8D521W11PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10050
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A