8D519Z18SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519Z18SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D519Z18SA-LC.pdf2.8D519Z18SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 891 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519Z18SA-LC
Tau Wae 8D519Z18SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 891 pcs Pepa Raraunga 1.8D519Z18SA-LC.pdf2.8D519Z18SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9769 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp