8D519Z18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D519Z18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 14#22D 4#8 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519Z18PN.pdf2.8D519Z18PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 527 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519Z18PN
Tau Wae 8D519Z18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 527 pcs Pepa Raraunga 1.8D519Z18PN.pdf2.8D519Z18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9766
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 5A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D519Z18BA
8D519Z18BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 18C 14#22D 4#8 SKT PLUG
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: 8D519Z18BA.pdf
RFQ
8D519Z18BN
8D519Z18BN
I roto i te taonga: 1087 pcs
Tikiake: 8D519Z18BN.pdf
RFQ
8D519Z18PN-LC
8D519Z18PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE