8D125ZC24SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC24SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC24SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 909 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC24SN
Tau Wae 8D125ZC24SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 909 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC24SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6802
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A