8D125ZC24SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC24SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC24SA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC24SA
Tau Wae 8D125ZC24SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1026 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC24SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6798
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D125ZC24SN
8D125ZC24SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: 8D125ZC24SN.pdf
RFQ
8D125ZC24PB-LC
8D125ZC24PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 1165 pcs
Tikiake: 8D125ZC24PB-LC.pdf
RFQ
8D125ZC24SA-LC
8D125ZC24SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS INLINE