8D023W21PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D023W21PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D023W21PB.pdf2.8D023W21PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023W21PB
Tau Wae 8D023W21PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1493 pcs Pepa Raraunga 1.8D023W21PB.pdf2.8D023W21PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3188
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A