8D023W21PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D023W21PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D023W21PB-LC.pdf2.8D023W21PB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023W21PB-LC
Tau Wae 8D023W21PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1837 pcs Pepa Raraunga 1.8D023W21PB-LC.pdf2.8D023W21PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-3189 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -