8D015Z19PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D015Z19PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D015Z19PA-LC.pdf2.8D015Z19PA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015Z19PA-LC
Tau Wae 8D015Z19PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1912 pcs Pepa Raraunga 1.8D015Z19PA-LC.pdf2.8D015Z19PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-2190 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -