8D015Z18SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D015Z18SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D015Z18SN-LC.pdf2.8D015Z18SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015Z18SN-LC
Tau Wae 8D015Z18SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2173 pcs Pepa Raraunga 1.8D015Z18SN-LC.pdf2.8D015Z18SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-2184 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -