SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D3-33E200.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2D3-33E200.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2D3-33E200.000000T
Tau Wae SIT9120AI-2D3-33E200.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51703 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2D3-33E200.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-27874-2
SIT9120AI-2D3-33E200.000000T-ND
SIT9120AI-2D3-33E200.00000T
SIT9120AI-2D3-33E200.00000T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2D3-33E166.666660X
SIT9120AI-2D3-33E166.666660X
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
I roto i te taonga: 32835 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2D3-33E166.666660X.pdf
RFQ
SIT9120AI-2D3-33E200.000000
SIT9120AI-2D3-33E200.000000
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD