SIT9120AI-2D3-33E200.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D3-33E200.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2D3-33E200.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2D3-33E200.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2D3-33E200.000000
Tau Wae SIT9120AI-2D3-33E200.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18965 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2D3-33E200.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-1308
Q8640901JR
SIT9120AI-2D3-33E200.0000
SIT9120AI-2D3-33E200.0000-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA