SIT9120AI-2BF-33E200.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E200.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2BF-33E200.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 200.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2BF-33E200.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2BF-33E200.000000X
Tau Wae SIT9120AI-2BF-33E200.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 200.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29516 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2BF-33E200.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 69mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2BF-33E212.500000E
SIT9120AI-2BF-33E212.500000E
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 2
I roto i te taonga: 38186 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E212.500000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E200.000000
SIT9120AI-2BF-33E200.000000
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD