SIT9120AI-2BF-33E200.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E200.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2BF-33E200.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2BF-33E200.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
14 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2BF-33E200.000000
Tau Wae SIT9120AI-2BF-33E200.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8114 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2BF-33E200.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa Q8909019 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2BF-33E200.000000E
SIT9120AI-2BF-33E200.000000E
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 2
I roto i te taonga: 36964 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E200.000000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E200.000000D
SIT9120AI-2BF-33E200.000000D
Kaihanga: SiTime
I roto i te taonga: 44809 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E200.000000D.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E200.000000G
SIT9120AI-2BF-33E200.000000G
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E200.000000G.pdf
SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y
SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y
Whakaahuatanga: OSC XO 3.3V 200MHZ
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E200.000000Y.pdf
SIT9120AI-2BF-33E166.666660G
SIT9120AI-2BF-33E166.666660G
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E166.666660G.pdf
SIT9120AI-2BF-33E166.666660E
SIT9120AI-2BF-33E166.666660E
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E166.666660E.pdf
SIT9120AI-2BF-33E200.000000T
SIT9120AI-2BF-33E200.000000T
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E200.000000T.pdf
SIT9120AI-2BF-33E166.666666D
SIT9120AI-2BF-33E166.666666D
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E166.666666D.pdf
SIT9120AI-2BF-33E200.000000X
SIT9120AI-2BF-33E200.000000X
Whakaahuatanga: OSC MEMS 200.0000MHZ LVPECL SMD