SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT9120AC-2C2-33E150.000000X.pdf2.SIT9120AC-2C2-33E150.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
Tau Wae SIT9120AC-2C2-33E150.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 1473-11582-2
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 150MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 69mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AC-2C2-33E156.250000X
SIT9120AC-2C2-33E156.250000X
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1
I roto i te taonga: 31877 pcs
Tikiake: SIT9120AC-2C2-33E156.250000X.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y
SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y
Kaihanga: SiTime
I roto i te taonga: 43977 pcs
Tikiake: SIT9120AC-2C2-33E155.520000Y.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E150.000000
SIT9120AC-2C2-33E150.000000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD