SIT9120AC-2C2-33E150.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C2-33E150.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2C2-33E150.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT9120AC-2C2-33E150.000000.pdf2.SIT9120AC-2C2-33E150.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2C2-33E150.000000
Tau Wae SIT9120AC-2C2-33E150.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-1306
Q8581111A
SIT9120AC-2C2-33E150.000000-ND
T2493609A
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AC-2C2-33E148.500000T
SIT9120AC-2C2-33E148.500000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 49622 pcs
Tikiake: SIT9120AC-2C2-33E148.500000T.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E155.520000X
SIT9120AC-2C2-33E155.520000X
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 1
I roto i te taonga: 28582 pcs
Tikiake: SIT9120AC-2C2-33E155.520000X.pdf
RFQ
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
SIT9120AC-2C2-33E150.000000X
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD