SIT9003AC-8-18SB
SiTimeSiTime
SIT9003AC-8-18SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9003AC-8-18SB
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V
Ngā Rauemi: 1.SIT9003AC-8-18SB.pdf2.SIT9003AC-8-18SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9003AC-8-18SB
Tau Wae SIT9003AC-8-18SB Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67330 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9003AC-8-18SB.pdf2.SIT9003AC-8-18SB.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±0.25%, Center Spread Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 800nA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz