SIT9003AC-8-18DQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-8-18DQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9003AC-8-18DQ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V
Ngā Rauemi: 1.SIT9003AC-8-18DQ.pdf2.SIT9003AC-8-18DQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9003AC-8-18DQ
Tau Wae SIT9003AC-8-18DQ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72324 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9003AC-8-18DQ.pdf2.SIT9003AC-8-18DQ.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.00%, Down Spread Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 800nA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 75MHz