SIT8920BMF8-18N
SiTimeSiTime
SIT8920BMF8-18N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8920BMF8-18N
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMES
Ngā Rauemi: 1.SIT8920BMF8-18N.pdf2.SIT8920BMF8-18N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8920BMF8-18N
Tau Wae SIT8920BMF8-18N Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23042 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8920BMF8-18N.pdf2.SIT8920BMF8-18N.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SiT8920B Ratonga -
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.039" (1.00mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz