SIT8920BMF8-18E
SiTimeSiTime
SIT8920BMF8-18E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8920BMF8-18E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMES
Ngā Rauemi: 1.SIT8920BMF8-18E.pdf2.SIT8920BMF8-18E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8920BMF8-18E
Tau Wae SIT8920BMF8-18E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMES Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18836 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8920BMF8-18E.pdf2.SIT8920BMF8-18E.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SiT8920B Ratonga -
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz