SIT8918BE-23-33E-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT8918BE-23-33E-25.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8918BE-23-33E-25.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8918BE-23-33E-25.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8918BE-23-33E-25.000000G
Tau Wae SIT8918BE-23-33E-25.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80063 pcs Pepa Raraunga SIT8918BE-23-33E-25.000000G.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8918B
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa 1473-30411-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.5mA