SIT8918BE-23-33E-25.000000E
SiTimeSiTime
SIT8918BE-23-33E-25.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8918BE-23-33E-25.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT8918BE-23-33E-25.000000E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8918BE-23-33E-25.000000E
Tau Wae SIT8918BE-23-33E-25.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75444 pcs Pepa Raraunga SIT8918BE-23-33E-25.000000E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT8918B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT8918BE-23-33E-25.0000000E
SIT8918BE-23-33E-25.0000000E-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.1mA Kaitautoko Ake MEMS