SIT8208AC-3-33E
SiTimeSiTime
SIT8208AC-3-33E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AC-3-33E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
Ngā Rauemi: 1.SIT8208AC-3-33E.pdf2.SIT8208AC-3-33E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AC-3-33E
Tau Wae SIT8208AC-3-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66688 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8208AC-3-33E.pdf2.SIT8208AC-3-33E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 80MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 33mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 80MHz