SIT8208AC-3-18S
SiTimeSiTime
SIT8208AC-3-18S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT8208AC-3-18S
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY
Ngā Rauemi: 1.SIT8208AC-3-18S.pdf2.SIT8208AC-3-18S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT8208AC-3-18S
Tau Wae SIT8208AC-3-18S Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66708 pcs Pepa Raraunga 1.SIT8208AC-3-18S.pdf2.SIT8208AC-3-18S.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa SiT8208 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 80MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 31mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 80MHz