SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
Tau Wae SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6643 pcs Pepa Raraunga SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT5022
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-30190-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±5ppm
Rautanga 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito 250MHz TCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA