SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X
Tau Wae SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6303 pcs Pepa Raraunga SIT5022AI-2CE-25N-250.000000X.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT5022
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-30189-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±5ppm Rautanga 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 250MHz TCXO LVDS Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS