SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T
Tau Wae SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10836 pcs Pepa Raraunga SIT3821AI-2C3-25EG90.000000T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3821
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 90MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 90MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±95ppm