SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 125MHZ NC
Ngā Rauemi: SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T
Tau Wae SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 125MHZ NC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7889 pcs Pepa Raraunga SIT3821AI-2C2-33NB125.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3821
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA