SIT3701AI-82-33F-40.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3701AI-82-33F-40.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3701AI-82-33F-40.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT3701AI-82-33F-40.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3701AI-82-33F-40.000000Y
Tau Wae SIT3701AI-82-33F-40.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85924 pcs Pepa Raraunga SIT3701AI-82-33F-40.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT3701
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT3701AI-82-33F-40.00000Y
SIT3701AI-82-33F-40.00000Y-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz VCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -