SIT3701AI-82-33F-27.000000T
SiTimeSiTime
SIT3701AI-82-33F-27.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3701AI-82-33F-27.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT3701AI-82-33F-27.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3701AI-82-33F-27.000000T
Tau Wae SIT3701AI-82-33F-27.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111509 pcs Pepa Raraunga SIT3701AI-82-33F-27.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT3701
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT3701AI-82-33F-27.00000T
SIT3701AI-82-33F-27.00000T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 27MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27MHz VCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -