SIT2001BC-S2-33E-24.000000G
SiTimeSiTime
SIT2001BC-S2-33E-24.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT2001BC-S2-33E-24.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.0000MHZ H/LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT2001BC-S2-33E-24.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT2001BC-S2-33E-24.000000G
Tau Wae SIT2001BC-S2-33E-24.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.0000MHZ H/LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64976 pcs Pepa Raraunga SIT2001BC-S2-33E-24.000000G.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Raupapa SiT2001B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Whakaputa HCMOS, LVCMOS
Ētahi Ingoa 1473-1330-2 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA Kaitautoko Ake MEMS