SIT2001BC-S2-25E-50.000000D
SiTimeSiTime
SIT2001BC-S2-25E-50.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT2001BC-S2-25E-50.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT2001BC-S2-25E-50.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT2001BC-S2-25E-50.000000D
Tau Wae SIT2001BC-S2-25E-50.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121991 pcs Pepa Raraunga SIT2001BC-S2-25E-50.000000D.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Raupapa SiT2001B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Whakaputa HCMOS, LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA