SIT1618AEB1-33N
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618AEB1-33N
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: 1.SIT1618AEB1-33N.pdf2.SIT1618AEB1-33N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618AEB1-33N
Tau Wae SIT1618AEB1-33N Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9535 pcs Pepa Raraunga 1.SIT1618AEB1-33N.pdf2.SIT1618AEB1-33N.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT1618 Ratonga -
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 7.3728MHz ~ 48MHz