SIT1618AEB1-30E
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618AEB1-30E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: 1.SIT1618AEB1-30E.pdf2.SIT1618AEB1-30E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618AEB1-30E
Tau Wae SIT1618AEB1-30E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9051 pcs Pepa Raraunga 1.SIT1618AEB1-30E.pdf2.SIT1618AEB1-30E.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT1618 Ratonga -
Whakaputa LVCMOS, LVTTL Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.1mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 7.3728MHz ~ 48MHz