SIT1602AIT72-33E-48.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AIT72-33E-48.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AIT72-33E-48.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 48MHZ
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AIT72-33E-48.000000E
Tau Wae SIT1602AIT72-33E-48.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 48MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 48MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4mA Kaitautoko Ake MEMS