SIT1602AIT72-18E-50.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AIT72-18E-50.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AIT72-18E-50.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 1.8V 50MHZ
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AIT72-18E-50.000000E
Tau Wae SIT1602AIT72-18E-50.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 1.8V 50MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.9mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 3.8mA Kaitautoko Ake MEMS